Налогообложение ІТ-индустрии: что предлагает власть и как на это реагирует бизнес

Налогообложение ІТ-индустрии: что предлагает власть и как на это реагирует бизнес

менеджер ІТ-комитета Европейской Бизнес Ассоциации
27.08.2020, 15:13

В Верховной Раде зарегистрировали новый пакет законопроектов по урегулированию ІТ–сферы. Сможет ли он обеспечить ее развитие? Не все так просто (укр.)

Позаминулого тижня Верховна Рада зареєструвала ще один пакет законопроєктів для ІТ–сфери: №3979 "Про заходи щодо стимулювання розвитку ІТ-індустрії в Україні" та №3933-1. Ці проєкти – альтернатива, поданому два тижні тому законопроєкту №3933 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії інформаційних технологій. Ним пропонувалося встановити податкове навантаження на зарплати найманих працівників ІТ на рівні 10% та звільнити їх від сплати військового збору.

Якщо порівнювати новий пакет законопроєктів та №3933, то, безумовно, він, в цілому, набагато кращий та може забезпечити розвиток певної частини української ІТ-індустрії, але, на жаль, не для її більшості. Так, запропоновані наступні умови в ЦП "Дія.Сіті":

- Податок на заробітну плату штатного працівника (ПДФО) становить 5%, ЄСВ за працівника – 5% (проте не менше двократного розміру мінімального ЄСВ, тобто більше 2078,12 грн).

- Введення в ІТ нового поняття - податку на виведений капітал (ПнВК) - у розмірі 18% замість податку на прибуток. Тобто, при виведенні грошей з компанії (розподіл дивідендів, наприклад) необхідно буде сплатити 18% ПнВК.

Для того, щоб стати резидентом Дія.Сіті необхідно підпадати під критерії:

- 70% від загального доходу компанії повинно бути експортною;

- 70% загальної структури витрат компанії складає оплата праці (трудові відносини).

- Розмір зарплати працівників ІТ-індустрії повинен перевищувати 1200 євро (цікавим є те, що в іншому проєкті цього пакету – передбачено 1500 євро) за курсом Національного банку України.

- Компанія, внесена до ІТ-реєстру, – запропонований список професій та видів діяльності ІТ.

Водночас, на думку учасників ІТ-ринку, в документі слід врахувати основні принципи, які були вже сформовані та озвучені сервісною індустрією. 

Якщо врахувати п’ять перелічених нижче умов, пакет законопроєктів (№3979 + №3933-1) дійсно може стати корисним для розвитку українського ІТ:

1. Збереження 3-ї групи фізичних осіб–підприємців, як, де-факто, стандартний формат роботи ІТ-індустрії в Україні на протязі останніх 15 років, де досягнуті результати довели ефективність. Насамперед, це зайнятість понад 150 000 осіб та $4,2 млрд експортних валютних надходжень (за 2019 рік). Вкрай важливо забезпечити можливість резидентам Дія Сіті роботу із  3-ю групою фізичних осіб – підприємців, а також недопущення перекваліфікації таких відносин у трудові.

2. Трудові відносини, які виникатимуть між суб’єктом та учасником цифрового парку, укладатимуться як контракт. Тобто, для ІТ-індустрії важливо відійти від регулювань, передбачених чинним Кодексом Законів про Працю.

3. Недопущення підвищення податкового навантаження на ІТ-бізнес під час світової економічної кризи.

Наразі ІТ-бізнес, який користується контрактною моделлю взаємодії між компанією та ФОП, сплачує в середньому 6,5% (5% єдиного податку та 22% з мінімальної заробітної плати), а пропонується  5% ПДФО + 5% ЄСВ - тобто, 10%.

4. Заборона на введення додаткового регулювання для резидентів органом управління Дія.Сіті. Важливо не ускладнювати життя бізнесу новими перевірками, заборонами чи обмеженнями в рамках запропонованої ініціативи, а також не зосереджувати надзвичайні повноваження в руках якогось одного державного органу.

5. Пріоритетність інтересів суб’єктів Цифрового парку над завданнями державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, за виключенням випадків, коли це стосується питань життя і здоров'я людини, її прав та законних інтересів.

Чи може наразі індустрія підтримати цю версію документу?

Наразі сервісна індустрія через ряд критично-важливих пунктів не може підтримати запропоновану редакцію законопроєктів №3979 "Про заходи щодо стимулювання розвитку ІТ-індустрії в Україні" та №3933-1 (податкові зміни).

Перший критичний пункт – стосується критеріїв участі ІТ-компаній у Дія.Сіті.

Статтею 4 законопроєкту №3979 передбачається, що питома вага витрат юридичної особи на оплату праці працівників ІТ-індустрії в загальній структурі є не меншою ніж 70%. Тобто, йдеться про 70% витрат саме на трудові договори за КЗпП – а це загрожує форсованим переведення більшої частини фахівців на трудові відносини, що не підходить сучасній сервісній, ІТ-індустрії. 

По-друге, пропонується ввести норму, за якої контрактні відносини з ФОП оподатковуються додатковими 18% податків (стаття 4, пункт 135.2.1.16). Тобто, по факту, ми маємо 5% єдиного +18% додатково, що у сумі становить 23%. Таке підвищення податкового навантаження у доволі стислі терміни стане загрозою для більшості сервісних компанії, так як вони використовують контрактну модель співпраці між компанією та ФОП.

Орієнтовне додаткове навантаження для такого бізнесу становитиме близько +8-12% загального обороту компанії, що, безсумнівно, негативно вплине на темпи росту ІТ-індустрії. 

По-третє, в проєкті №3979 передбачено створення реєстру саме для ІТ-фахівців, а не лише компаній, як один з критеріїв участі. Тобто, наразі не зрозуміло, які вимоги по професіям встановлюватимуться до працівників, аби користуватися зниженими ставками оподаткування, які передбачаються законопроєктом №3933-1 (ЄСВ 5%+ПДФО 5% для штатних працівників). 

Слід також враховувати швидкість, з якою кожного року створюються абсолютно нові ІТ-спеціальності – необхідно буде постійно вносити зміни до реєстру.

Крім того, успішність ІТ-індустрії великою мірою залежить від проєктних менеджерів, які комунікують із замовниками та командою, ведуть одночасно різні проєкти та повністю обізнані й занурені в технічну сторону ІТ. Тобто, відокремлювати їх від поняття "ІТ-фахівців" неможливо, проте навряд проєктні менеджери будуть передбачені у зазначеному класифікаторі ІТ-професій. 

По-четверте – для індустрії важливо залишити максимальну прозорість та нівелювати усі корупційні ризики. Це стосується особливо вступу/виключення з Дія.Сіті. Чинною редакцією, до прикладу, не передбачено судового рішення стосовно виключення компаній: рішення приймає уповноважений орган. Це може створити додаткові прецеденти, що дискредитуватиме весь проєкт. 

Тим не менш, новий пакет законопроєктів більше корелюється з реальними заробітними платами в ІТ (1200 євро замість $3700, запропонованих у №3933). Також, вводиться корисний для стартапів інструмент – податок на виведений капітал в ІТ. Це дозволить не сплачувати податків при залишенні грошей всередині своєї компанії для розвитку. Також 5%+5% оподаткування трудових відносин може бути привабливим для компаній, які наймають працівників за КЗпП. 

Узагальнюючи, хочеться підкреслити, що новий пакет законопроєктів виглядає привабливіше за попередні пропозиції податкових новацій для ІТ-сфери. Проте, аби ініціатива повною мірою запрацювала та охопила більшу частку української ІТ-індустрії,  необхідно додати ряд поправок до чинної редакції, адже зафіксовані наразі норми не враховують потреби найбільшої частки ринку нашого ІТ – її сервісної частини.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net

Комментарии

Последние новости

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам