Пять тезисов об оптимистическом будущем украинского IT

На їх думку Україні не зростає додаткова вартість IT-продуктів, а сама країна з точки зору розробки залишається сировинною. Head-офіси продовжують розташовуватися за кордоном. Ця думка викликала широку дискусію серед колег по індустрії.
Кожен український програміст прагне професійного розвитку, це в нашому ДНК. Ми, як програмісти, так і компанії, прагнемо отримувати складні, професійно цікаві проекти, і щоб реалізувати це прагнення, вивчаємо нові технології. В нас немає, і, вважаю, не буде, розслабленої зони комфорту, коли професійні челенджі втрачають сенс на противагу спокійній високооплачуваній роботі.
Розвинена індустрія пропонує масу можливостей для кар’єрного та професійного розвитку інженерів. Часто нам вже не потрібно їхати в США, Німеччину чи Ізраїль для того, щоб працювати над першокласними проектами.
Коли мова йде про розміщення замовлень на складні проекти, питання часто впирається в доступність висококваліфікованих програмістів. І Україна досі дає фору нашим сусідам. Наприклад, якщо вам треба зібрати команду в кількадесят senior програмістів, кращої країни за Україну в Східній Європі, та й в Азії також, не знайти.
Хотите стать колумнистом LIGA.net - пишите нам на почту. Но сначала, пожалуйста, ознакомьтесь с нашими требованиями к колонкам.